Kategoriler

HAKKIMIZDA

2015 yılında Kütahya’nın Emet ilçesinde, 2018 yılında da Tavşanlı ilçesinde hizmet vermeye başlayan Güven Kitap Kırtasiye olarak kısa süre içerisinde tüm Kütahya ve ilçelerinde en güvenilir ve uygun hizmeti vermeye başladık. Bir süredir online pazaryerinde hizmet veren firmamız olarak kendi bünyemizde bir proje geliştirmeye karar verdik. 2021 yılında fiziksel mağaza ve servislerimizle verdiğimiz hizmeti arttırarak online olarak da tüm ülke çapında hizmet vermeye başladık.

Halen bolbolkitap.com olarak yaygın ve tanınmış birçok yayın, kültür kitabı, kırtasiye, oyuncak vb çeşitlerle Türkiye’nin her yerine en uygun ücret hedefiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Sanal dünyanın kendi içerisinde de inanılmaz gelişim ve değişim gösterdiği şu günlerde en temel amacımız, bu gelişmelere uygun olarak büyümek, gelişmek ve bu ilerlemeyi siz değerli müşterilerimize hızlı ve uygun hizmet olarak aktarabilmektir.

Faaliyet gösterdiğimiz her mecrada mutlak müşteri memnuniyeti ilkemizle ulaştığımız satış hacmimizi siz değerli müşterilerimizin duyduğu güvene borçluyuz. Bolbolkitap.com olarak size kullanımı en kolay online alışveriş sistemini hazırladık.

Tamamen güvenli SSL sistemlerimiz ile gözünüz arkada kalmadan tüm siparişlerinizi 7-24 sepete ekleyebilirsiniz. Sizlerle birlikte ülkemizin en büyük kitap-kırtasiye alışveriş sitelerinden biri olma yolunca emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.